yaratıcı tasarımlar

yaratıcıtasarımlar

Doğru Marka Adı
Marka adı şirketlerin kurumsal yüzünü yansıtan en önemli reklam araçlarından biridir. Doğru ve anlaşılır bir marka adı, verilecek hizmetleri doğru yansıtması halinde markanın insanlar tarafından daha çok bilinmesini sağlamaktadır.

Doğru Slogan Seçimi
Firma öncelikle markasıyla sonra sloganıyla zihinlerde kalıcı olur. Sloganlar marka bilinilirliği açısından olmazsa olmazlardandır. Bir markanın güçlü yapısını simgeleyen faktör sloganıdır.

Marka Dökümanları
Kurumsal kimlik hizmetlerinde ise; markalara ait tüm resmi evraklarda yine aynı çizgide tasarımlar yapılarak bir bütün sağlanmaktadır. Kurumsal kimlik de en önemli bölümler ise kartvizit, katalog, fatura, antetli kağıt, tanıtım dosyalarıdır.

Web Site Tasarımı
Sayfanız adeta sizin adınıza 7 gün 24 saat çalışan bir tanıtım ofisi gibi sürekli sizin tanıtımınızı yapmaktadır. Kaliteli ve anlaşılır bir tasarıma sahip web sayfası artık site ziyaretçilerinin ilk önceliğidir.

Doğru ve Güncel İçerik
Web siteniz ve diğer dökümanlarınızda bulunan yazı, resim, video ve benzeri içerikler, anlatmak istediğinizi kısa ve öz bir şekilde müşterilerinize aktarmalıdır. Bu sebeple doğru ve güncel içerik oluşturulmalı ve yenilenmelidir.

Web Reklamları
Proje tanıtımı için kurumsal dokümanların, broşür vb. tanıtım araçlarının hazırlanması insanların internetten herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlamaz. Bu yüzden proje için google adwords (arama reklamları, site reklamları, vb.) internet tanıtım araçlarının kullanılması gereklidir.

© 2013 - 2018 standartsanatlar | istanbul